O nas

Piotr Plast – Skup i odzysk surowców wtórnych na terenie powiatu żywieckiego

Działalność gospodarczą pod nazwą P.H.-U. Sortownia Surowców Wtórnych PIOTR PLAST założyłem w marcu 2008 roku i nie przerwanie do dziś ją kontynuuję. Wraz ze zmieniającą się charakterystyką branży surowcowej oraz odpadowej, na przestrzeni czasu miejsca prowadzenia działalności ulegały zmianie, na chwilę obecną pracujemy na obiekcie w miejscowości Wieprz przy ulicy Żywieckiej (obok Biedronki), natomiast siedziba firmy cały czas zostaje bez zmian, zlokalizowana w Przybędzy przy ulicy 3 Maja 8.

Pomysł na stworzenie obecnych struktur firmy narodził się w 2006 roku, gdzie podczas pracy w USA jako młody chłopak zainspirowałem się tamtejszym sposobem gospodarki odpadami.

Na dzień dzisiejszy obsługujemy kompleksowo kilka tysięcy mieszkańców naszej okolicy oraz szeroko współpracujemy z lokalnymi firmami. Zaplecze, które mamy do dyspozycji pozwala nam, abyśmy w sposób profesjonalny oraz rzetelny wypełniali zadania które nam powierzono. Szerokie zaplecze naszych kontrahentów z którymi współpracujemy od lat, powoduje, że nasze usługi świadczymy na wysokim poziomie, dlatego doceniły nas firmy, które odważyły się podjąć z nami współpracę.

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w skrócie PSZOK, który prowadzę pozwala wyeliminować z naszego bliskiego krajobrazu widok porzuconych śmieci w lasach, w okolicach rzek oraz zlikwidować do minimum dzikie wysypiska, co sprawia, że w końcu nasz krajobraz wygląda dużo lepiej.

Media

Piotr Plast

Przeczytaj artykuł o naszej firmie jako sponsorze klubu TS PODBESKIDZIE ‼️:

Obejrzyj również wywiad, w którym braliśmy udział ⤵️⤵️⤵️

Przeczytaj artykuł na temat konkursu „To dla mnie naturalne”, w którym mieszkańcy sołectw Gminy Radziechowy-Wieprz rywalizowali o to, kto zbierze więcej prawidłowo posegregowanych odpadów z tworzyw sztucznych :

Obejrzyj również film podsumowujący konkurs, w którym wypowiada się  właściciciel naszej firmy:

Piotr plast

Nasze atuty

=

Długoletnie doświadczenie

=

Doświadczenie we współpracy z miastami, gminami, hipermarketami, zakładami przemysłowymi, małymi i dużymi przedsiębiorstwami, odbiorcami indywidualnymi

=

Wiedza i znajomość przepisów prawnych

=

Skupujemy i sprzedajemy każdy rodzaj makulatury, złomu, tworzyw sztucznych, opakowań, szkieł

=

Posiadamy specjalistyczny transport

=

Posiadamy swoje magazyny

=

Posiadamy swoje kontenery oraz prasokontenery